Drobečková navigace

Úvod > Firemní akce - Teambuilding

Firemní akce

Příjem rezervací na termíny akcí ukončen !

Firemní akce neboli teambuilding

V našem hotelu jsme připraveni poskytnout naše firemní prostory pro Váš kongres, seminář, školení nebo jakoukoliv firemní akci včetně doplňkových služeb i teambuilding. Máme několik seminárních místností, které vyhoví větším i menším skupinkám. Může tak u nás být několik nezávislých týmů různých firem nebo seminář jedné firmy s požadavkem na rozdělení účastníků do několika oddělených skupin .

Proč firemní akci u nás?

Jste majitel firmy a Vaši zaměstnanci pro úspěch firmy musí spolu vycházet? Pak není nic jednoduššího, než dobře naplánovaná společná firemní akce. Odvděčíte se tak svému  pracovnímu kolektivu.

Neváhejte a vyžádejte si zvýhodněnou kalkulaci na míru pro skupinu.

Zajištění a příprava firemní akce - teambuildingu

S přípravou firemní akce případně s jejím zajištěním, jsme schopni Vám pomoci a připravíme Vám i atraktivní program firemní akce podle vašich nároků, finanční a časové situace. Můžeme doporučit externího školitele, motivátora i osvědčenou agenturu nebo připravíme celou akci dle požadavku na klíč.

Technické vybavení:

  • bezdrátové připojení WiFi bez poplatku
  • možnost pódia, ozvučení sálu (včetně 1 - 2 mikrofonů)
  • dataprojektory (samozřejmostí je zázemí pro připojení k vlastnímu PC)
  • mobilní plátna na stativu s úhlopříčkou 250 cm, Blackout (zatemnění)
  • mobilní keramická tabule 200 x 100 cm, popis fix
  • 5 x LCD TV (úhlopříčka 106 cm) s možností připojení k PC
  • možnost využití barevné laserové tiskárny v recepci
  • flipcharty včetně papírových bloků a psacích potřeb

Máme k dispozici kongresovou místnost pro 100 - 200 osob dle způsobu uspořádání
s částečně odděleným lobby barem pro 25 osob, celkem 6 seminárních místností
(sestavy osob dle požadavku) + oddělený salónek.

ProBull Teambuilding
- je vzdělávací a konzultační společnost působící v oblasti firemního rozvoje, produkce akcí a teambuildingu.
Na klíč organizujeme teambuilding, rozvojové programy a firemní akce. Přesným vytyčením požadovaných cílů a stanovením nástrojů k jejich dosažení, zajistíme zkvalitnění vnitropodnikového prostředí. Zaměřujeme pozornost nejen na vnitrofiremní potřeby, ale také na zkvalitnění komunikace mezi našimi klienty a jejich zákazníky.

 Teambuildingové programy a firemní akce realizujeme nejen v češtině, ale také v mnoha dalších světových jazycích.

Pro každou skupinu se snažíme připravit program na míru tak, aby co nejvíce odpovídal představám a potřebám skupiny. Programy doporučujeme doplnit o prvky firemní identity nejen po stránce formální, ale také formou zakomponování aktuálních firemních procesů a novinek do týmových aktivit a případových studií. 

Do portfolia námi nabízených služeb patří celá řada sportovních a zážitkových aktivit. Rádi okořeníme Vaši firemní akci či teambuilding něčím nezapomenutelným. Prostřednictvím outdoorových aktivit a extrémních sportů dochází k navazování neformálních vztahů mezi účastníky. Tyto vztahy vynikají vysokou emociální hodnotou. Mezi našimi lektory naleznete špičkové sportovce, kondiční trenéry i adrenalinové blázny. S takto složeným týmem pro nás existuje opravdu málo překážek v realizaci Vašich přání.

foot[1].png