Drobečková navigace

Úvod > Kongresová turistika

Kongresová turistika

Příjem rezervací na termíny akcí ukončen !

- sdělte nám Vaše požadavky a my Vám vytvoříme kalkulaci na míru
- zvýhodněné ceny pro skupiny při obsazení ubytovací kapacity
- virtuální prohlídka restaurace / kongresového sálu:
  http://www.virtualtravel.cz/svratka/hotel-manes/kongresovy-sal.html

Výběr vhodného místa pro konání kongresu není až tak složitá věc. V podstatě se při rozhodování o volbě vhodného města vychází z toho, jak je schopno zabezpečit prostory
a ubytování
pro účastníky. Vysočina není prozatím zažitá jako centrum velkých kongresů,
neboť se zde doposud nenacházelo mnoho velkých hotelů.

Zrekonstruovaný Hotel Mánes ve Svratce je však vyjímkou díky své nabídce dostatečných prostor pro kongresy nad 100 osob včetně technického vybavení a nepřeberného množství doplňkových služeb i ve vynikající spolupráci se starostou města Svratka.

Nejen prostory hotelu Mánes s rozlehlou hotelovou zahradou a dostatečnou kapacitou parkovacích míst dvou oddělených bezplatných parkovišť přímo u hotelu - lze využít i přilehlé parkovací prostory nebo sál v nově zrekonstruované Sokolovně vzdálené cca 500 m od hotelu.

Další ubytovací kapacity zajistíme ve spolupráci s hotelem*** ve Svratce vzdáleným 900 m od našeho objektu, který sice nemá k dispocici tak velký kongresový sál, ale lze využít dalších 148 lůžek nad rámec kapacity našeho hotelu.

Důležitým kritériem pro volbu konání kongresu u nás je i vynikající dopravní dostupnost
s umístěním uprostřed české republiky a zároveň v blíkosti sjezdů dálnic D1 a D11.

Máme zkušenosti s pravidelnými firemními kongresy včetně workshopů, pravidelně se u nás koná mezinárodní matematická konference nebo společenská setkání kosmetických firem.
V našem hotelu Mánes se konala i akce národního mužstva kuchařů s využitím kuchyně a terasy při přípravě jídel jednotlivých týmů. Díky variabilitě prostor není problém akce s módní přehlídkou s využitím interiérového pódia nebo např. předváděcí akce automobilů se zkušebními jízdami a využitím zahrady (8.000 m2) pro předváděné vozy.

Fotogalerie - Kongresová turistika

foot[1].png